Sobota, 24.08.2019

Dereźnia. Jestem Polakiem, żyję w Europie

  • 15.05.2019, 17:30
  • Joanna Ferens
Dereźnia. Jestem Polakiem, żyję w Europie
W Szkole Podstawowej w Dereźni (14.05)  zostało zrealizowane działanie pod hasłem ‘Jestem Polakiem, żyję w Europie’ - 100 lat niepodległości Polski i 15 lat członkostwa w Unii Europejskiej.

Projekt miał za zadanie przedstawić uczniom z punktu widzenia historii, geografii, języka  i kultury wybrane kraje europejskie, wiadomości o Unii Europejskiej oraz korzyści, jakie daje Polsce członkostwo w UE. Dzieci miały m.in. przygotować stoiska prezentujące różne kraje europejskie. Kasia Bielak wraz ze swoją grupą wylosowała Hiszpanię:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak tłumaczy Julia Wójcik, w ramach wydarzenia odbyło się także przedstawienie zawierające ciekawostki i fakty o państwach UE:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Działanie ‘Jestem Polakiem, żyję w Europie’ zostało zrealizowane w ramach projektu ‘Różnorodność nas uskrzydla’ prowadzonego przez Fundację Pomocy Dzieciom ‘Krzyk’ w Biłgoraju w partnerstwie ze Szkołą Podstawową Nr 4 w Biłgoraju. Dofinansowany został z programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Joanna Ferens

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe