13. Zamojski Festiwal Kultury 'arte, cultura, musica e...'

  • 10.06.2019, 13:14 (aktualizacja 10.06.2019, 15:35)
  • Anna Niderla-Kudach
13. Zamojski Festiwal Kultury 'arte, cultura, musica e...'
Do historii przeszedł już 13. Zamojski Festiwal Kultury 'arte, cultura, musica e...'. Finałowe dwa koncerty festiwalu odbyły się w miniony weekend (8-09.06). W sobotę w koncercie pn. 'Wielka Noc Operowa” usłyszeliśmy fragmenty słynnych oper włoskich.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zamojskiej scenie wystąpili artyści polscy oraz włoscy. Towarzyszyła im Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W niedzielny wieczór również nie zabrakło muzycznych wrażeń, które zafundowali nam wykonawcy koncertu pn. ''Złote włoskie przeboje”. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ramach wydarzeń festiwalowych można było również zwiedzić Zamość z przewodnikiem 'Szlakiem włoskim'.
 

13. Zamojskiemu Festiwalowi Kultury 'arte, cultura, musica e...” towarzyszyszyły spotkania z krytykami muzycznymi,  pokaz mody włoskiej, degustacja przysmaków kuchni włoskiej, a także spotkania poświęcone czytaniu literatury włoskiej w Książnicy.

Anna Niderla-Kudach

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe