Wakacyjne zajęcia dla dzieci

  • 26.06.2019, 08:51 (aktualizacja 26.06.2019, 09:25)
  • Małgorzata Kryk
Wakacyjne zajęcia dla dzieci
W okresie wakacyjnym zamojski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci ph. ,Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2019”

Są to bezpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych mieszkańców miasta. W ramach tego projektu w obiektach OSIR realizowane będą zajęcia w następujących dyscyplinach:
- nauka pływania,
- gry i zabawy ruchowe,
- szachy,
- gry planszowe.

Zajęcia podobnie jak w roku ubiegłym podzielone będą na dwa turnusy. Pierwszy rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (1.07) i potrwa do 12.07, a drugi odbędzie się w dn. 15-26.07. W projekcie weźmie udział 60 osób i będą to zajęcia wychowawczo-profilaktyczne oraz wycieczki edukacyjno–poznawcze. Dzieci w czasie turnusu odwiedzą Rancho alpaksów w  Tarzymiechach,
zamojskie ZOO i park linowy,
zagrają w kręgle,
- na na trasie Bliżów-Guciów zaplanowano wycieczkę z elementami surwiwalu.


Projekt pn. „Zachowaj trzeźwy umysł – sportowe wakacje 2019” dofinansowany jest ze środków Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe