Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

UKP Suchowiczteam piątym zespołem w Polsce

W Reńskiej Wsi k. Kędzierzyna-Koźla (polskie) w dn. 5-7 lipca odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS - Finały Centralnego 8 Ogólnopolskiego Turnieju Dziewcząt (2006 i młodsze) ''Mała Piłkarska Kadra Czeka'' z udziałem dziesięciu mistrzów województw.

Województwo lubelskie reprezentowały zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, które w debiucie w tych rozgrywkach, zdobyły V miejsce po zwycięstwie nad Olimpico Malbork 1:0. W eliminacjach grupowych zamojskie piłkarki wygrały z SP Mochowo/mazowieckie 5:1, Olimpico Malbork/pomorskie 1:0,LKS Bestwina 1:0 i uległy Staszkówce Jelna 0:1 i Medykowi Konin 0:4. Mistrzostwo zdobyły zawodniczki Staszkówki Jelna przed KSP Kielce i Rolnikiem Biedrzychowice. Jest to największe dotychczasowe osiągnięcie UKP Suchowiczteam w dwuletniej działalności klubu z Gminy Zamość.

Skład druzyny:  Karolina Bachanek (1), Aleksandra Bednarz,Wiktoria Ciurysek, Klaudia Kołcon (1), Roksana Kozłowska (2), Jagoda Mączka,Martyna Nowosad/2/,Wiktoria Poździk,Marta Sierkowska,Milena Skiba,Jagoda Wróbel (2).