Biłgoraj. Środki dla przedsiębiorców

  • 18.07.2019, 09:15
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Środki dla przedsiębiorców
Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości wraz ze Starostwem Powiatowym w Biłgoraju zorganizowała (17.07) spotkanie dla przedsiębiorców. Dotyczyło ono pozyskiwania z UE ostatnich środków z perspektywy finansowej 2014-2020.

Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego Michał Mulawa tłumaczył, na co m.in. te środki przedsiębiorcy mogą pozyskać:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Michał Mulawa zachęca wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z tej oferty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip dostrzega znaczenie małych i średnich przedsiębiorców dla funkcjonowania społeczności lokalnej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości (LAWP) Magdalena Filipek – Sobczak, która podkreślała, że Zarząd Województwa czyni starania, by te środki dla przedsiębiorców były jak największe.

Podczas spotkania rozmawiano również o uczestnictwie w targach i misjach, badaniach celowych, poprawie efektywności energetycznej przedsiębiorstw, bonach na doradztwo wzrost konkurencyjności MŚP w formie pomocy zwrotnej oraz produkcji energii z OZE w przedsiębiorstwach.

Joanna Ferens

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe