Otwarcie Zielonego Rynku w Tomaszowie

  • 09.08.2019, 08:46 (aktualizacja 09.08.2019, 09:08)
  • Ewa Monastyrska
Otwarcie Zielonego Rynku w Tomaszowie
Zielony Rynek w Tomaszowie Lubelskim został odnowiony. 8 sierpnia odbyło się jego uroczyste otwarcie.

Kwiaty, owoce, warzywa i wszelkie płody rolne można zakupić na tomaszowskim rynku, który całkowicie zmienił swój wygląd. Zielony Rynek w Tomaszowie Lubelskim został odnowiony a jego uroczyste otwarcie dokonało się 8 sierpnia. Niegdyś zniszczone i zaniedbane miejsce handlu dziś nawołuje swoją architekturą do dawnych czasów miasta. O szczegółach inwestycji powiedział burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród zaproszonych gości był także wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk, który po odczytaniu listu od Wiceprezesa Rady Ministrów, Jacka Sasina, złożył mieszkańcom Tomaszowa Lubelskiego serdeczne życzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy nie kryli zadowolenia z zakończonej inwestycji, która miałaby im ułatwić zarówno sprzedaż jak i kupno towarów.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Swoimi wrażeniami podzielił się także Członek Zarządu Województwa Lubelskiego, Sebastian Trojak

loadingŁaduję odtwarzacz...

Potrzebę istnienia tego typu miejsc zauważył dyrektor lubelskiego oddziału ARiMR, Krzysztof Gałaszkiewicz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koszt Inwestycji wynosił 3mln 200 tys. zł  . Milion złotych został dofinansowany z programu operacyjnego Rozwój Obszarów Wiejskich a pozostały koszt inwestycji pokrył budżet miasta Tomaszów Lubelski.  Wydarzenie uświetnił swoim występem zespół Tomaszowiacy.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe