W niedzielę Stolica w Zamościu

  • 09.08.2019, 10:56 (aktualizacja 09.08.2019, 11:57)
  • Anna Niderla-Kudach
W niedzielę Stolica w Zamościu
Trwa jeden z najbardziej znanych festiwali literackich w Polsce - Festiwal Stolica Języka Polskiego 2019.

Piąta edycja jest równie bogata jak poprzednie. Wśród zaproszonych gości są m.in. Stanisław Baj, Piotr Bartnik, Anna Bikont, Wojciech Bonowicz, Łukasz Borkowski, Jacek Braciak, Dariusz Chojnacki, Jarosław Cymerman, Agnieszka Dauksza, Tomasz Dostatni. Spotkanie autorskie z o. Dostatnim odbędzie się w najbliższą niedzielę w Zamościu. Zaprasza sam autor.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zarówno goście, jak i uczestnicy, cenią sobie czas spędzony w Szczebrzeszynie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do soboty włącznie festiwal odbywa się w Szczebrzeszynie. W niedzielę, 11 sierpnia, Stolica przeniesie się do Zamościa. A w programie m.in. spotkania dla dzieci z Adamem Wajrakiem, Marcinem Wichą, Grzegorzem Kasdepke, spotkania autorskie z Remigiuszem Mrozem, o. Tomaszem Dostatnim, Piotrem Bartnikiem, Adamem Zagajewskim i Grzegorzem Gaudenem. Nie zabraknie koncertów – wystąpią Zespół Muzyki Dawnej Capella all'Antico (godz. 19.00), a wieczorem o 21.00 Włodek Pawlik i Włodek Pawlik Trio zagrają utwory Stanisława Moniuszki.

Szczegóły dotyczące programu na stronie: stolicajezykapolskiego.pl

Anna Niderla-Kudach

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe