Obszańskie Anioły

  • 11.08.2019, 23:07
  • Joanna Ferens
Obszańskie Anioły
Modlitwa, świadectwa, konferencje, zabawa i pyszne jedzenie – to wszystko złożyło się na ‘Obszańskie Anioły’, które odbyły się (11.08) na placu przy kościele w Obszy.

Wydarzenie rozpoczęło się mszą św. w kościele parafialnym w Obszy, której przewodniczył ks. proboszcz Paweł Sochacki. Impreza miała przede wszystkim wymiar integracyjny i charytatywny – wyjaśniał jeden z organizatorów, ks. Andrzej Wąsek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nadrzędnym celem wydarzenia było wsparcie budowy Centrum Formacyjnego - tłumaczyła Beata Okapiec ze wspólnoty ‘Przyjaciół Oblubieńca’:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Beata Okapiec dodała, iż wspólnota pomaga zbliżyć się do Pana Boga i umocnić swoją wiarę:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W organizację ‘Obszańskich Aniołów’ włączył się również Gminny Ośrodek Kultury w Obszy. Dyrektor GOK, Bożena Bednarczuk podkreślała, że nie mogło ich tutaj zabraknąć:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wydarzenia można były wysłuchać koncertów zespołów katolickich takich jak ‘Opoka’, ‘Wiolinki’ i ‘Lucus’ z Łukowej oraz ‘Aniołków’ z Obszy. Z koncertem uwielbienia wystąpił Zespół ‘Razem za Jezusem’, zaś konferencję wygłosił ks. Krzysztof Kralka. Imprezie towarzyszyła loteria fantowa, atrakcje dla dzieci, kiermasz smakołyków, stoisko z książkami oraz sprzedaż haftowanych aniołków.

Joanna Ferens

Zdjęcia (56)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe