Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Padwa Górą!!!

GRATULACJE!!! Za Padwą ostatni, zwycięski mecz tej rundy.

Zóto-czerwoni nie dali rywalom szans, wygrywając w niedzielny wieczór (08.12) na własnej hali 32:27. Jak wyglądał przebieg spotkania z Chrzanowem? Pierwszą bramkę Padwa zdobyła dopiero w 7. minucie,a na dobre rozkręciła się od 20 minuty. Do przerwy Padwa prowadziła 16:12, a w drugiej połowie na parkiecie energicznie zaprezentowali się zawodnicy: Hubert Obydź, Łukasz Orlich i Bartosz Skiba.

POSŁUCHAJ

Spotkanie podsumował trener Padwy.

POSŁUCHAJ

Rywale z Chrzanowa byli trudnym przeciwnikiem. Jednak dzięki zaangażowaniu całego zespołu udało się wygrać trzy punkty.
POSŁUCHAJ

Za Padwą w tej rundzie wygrane mecze z: Kielcami, KSSPR Końskie, Ostrowcem Świętokrzyskim, Azotami II Puławy, AZS-em UW oraz UJK Kielce, Orlenem Wisłą II oraz KPR Legionowo. Przegrane mecze piłkarze Padwy odnieśli tylko w dwóch spotkaniach z drużyną z Przemyśla i Białej Podlaskiej. Tę rundę i współpracę z zespołem trener Marcin Czerwonka ocenił pozytywnie.

POSŁUCHAJ

Przed Padwą teraz dwumiesięczna przerwa, a planem na nowy sezon jest trening i skuteczna gra w obronie i ataku.
POSŁUCHAJ

Huber Obydź, który pochodzi z Ryk zdradził w jaki sposób spędzi okres świąteczny, wolny od treningów.

POSŁUCHAJ

Huber Obydź dodał, że współpraca z zespołem układa się dobrze, czego efektem są wygrane mecze i dorobek punktowy drużyny.

POSŁUCHAJ

Celem całej drużyny jest trening, którego zwieńczeniem będzie wygrana.
POSŁUCHAJ

Rewanże Padwa rozpocznie 8-9 lutego przyszłego roku. Pierwszym rywalem Zółto-czerwonych będzie drużyna SMS Kielce.

POSŁUCHAJ

Sławomir Tór serdecznie zaprasza na mecze przyszłej rundy.
POSŁUCHAJ

Sławomir Tór dodał, że zwycięstwa Padwy w tej rundzie to w dużej mierze zasługa kibiców, którzy w każdym meczu dopingiem i sercem wspierają piłkarzy.
POSŁUCHAJ

Przybyłych na mecz uczestników odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył słodkie upominki. Żółto-czerwoni kończą pierwszą rundę w ścisłej czołówce z dorobkiem 26 punktów.

MKS PADWA ZAMOŚĆ – MTS CHRZANÓW 32:27 (16:12)
Padwa: Padwa: Plaszczak, Proć, Wnuk – Obydź 7, Puszkarski 6, Skiba 4, Orlich 3, T. Fugiel 3, Szymański 2, Sz. Fugiel 2, Pomiankiewicz 2, Adamczuk 1, Gałaszkiewicz 1, Sałach 1, Misalski, Teterycz.
Sędziowali: Wojciech Bosak / Mirosław Hagdej (Sandomierz).
Kary: 4 minuty – 0 minut.
Karne: 3 (1) – 5 (4)