Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Rywalizowali o puchar Starosty Zamojskiego

W Zamojskiej Lidze LZS Piłki Siatkowej biorą udział wszystkie chętne drużyny. Kolejna runda rozgrywek o puchar Starosty Zamojskiego odbyła się w niedzielę (08.03) na hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 8 im. Orląt Lwowskich przy ul. Bolesława Prusa 10 w Zamościu.

Liga Piłki Siatkowej dla niektórych drużyn to już tradycja ponieważ zawodnicy biorą w niej udział co roku. Zespoły, które zgłosiły się do ligi trenują na własnych miejscowych halach i z meczu na mecz widać wyższy poziom rozgrywek. Niedzielne zmagania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

POSŁUCHAJ

Najlepszym drużynom wręczono puchary.

POSŁUCHAJ

Tym razem panie i panowie rywalizowali o puchar Starosty Zamojskiego.

POSŁUCHAJ

Turniej finałowy Zamojskiej Ligi LZS w Piłce Siatkowej mężczyzn wygrała drużyna Jansz – Pol Grabowiec, a najlepszą kobiecą drużyną okazały się reprezentantki Uczelni Państwowej w Zamościu. Przez turniej studentki UPZ przeszły jak burza. W pierwszym spotkaniu pokonały UKS Azymut Gmina Zamość II z wynikiem 2:0. W półfinale zmierzyły się z UKS Atomic Zamość II i również nie dały rywalkom większych szans (2:0). W wielkim finale reprezentacja UPZ zmierzyła się z UKS Azymut Gmina Zamość I. W pierwszym secie studentki wygrały 25:14, a w drugim secie zwyciężyły 25:20.
Podczas dekoracji puchar i złote medale zawodniczkom KU AZS UPZ wręczył Witold Marucha.