Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Mecze Padwy Zamość odwołane

Z związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa W środę (11.03) po spotkaniu rządowego zespołu zarządzania kryzysowego premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych,-w tym wydarzeń sportowych. Wydarzenia sportowe jakie miały odbyć się w naszym regionie również zostały odwołane, lub odbędą się w innym terminie, a wszystko zależy od rozwoju sytuacji w Polsce. W większości miast Polski zakaz organizacji takich imprez ma obowiązywać do odwołania.

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 obiekty sportowo-rekreacyjne Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu zostały zamknięte. W dn. 12.- 25.03 nie skorzystamy z obiektów tj. siłownia, kryta pływalnia, hala widowiskowo – sportowa, sala mat czy hala tenisowa. Na hali widowiskowo – sportowej zamojskiego OSiR w sobotę (14.03) szczypiorniści Padwy Zamość mieli rozegrać domowe spotkanie II rundy z drużyną UJK Kielce. Jednak z uwagi na wspólne dobro i bezpieczeństwo mecz został odwołany. Jakie są powody pojętej decyzji?

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, że w ostatnim spotkaniu Padwa Zamość wygrała (7.03) w domowym meczu z AZS UW Warszawa. Jak zawsze szczypiornistów Padwy tłumnie dopingowali zamojscy kibice, a mecz zakończył się wynikiem 26:21. To spotkanie podsumował trener Padwy Marcin Czerwonka
POSŁUCHAJ

Przeciwnicy ze stolicy byli bardzo dobrzy w obronie.
POSŁUCHAJ

Mecz do końca spotkania był pełen emocji.
POSŁUCHAJ

Mamy nadzieję, że przerwa szczypiornistów, która spowodowana jest koronawirusem to sytuacja przejściowa. Przypominamy, że wszyscy kibice na całą II rundę mogą nabyć karnety i bilety, które dostępne są w recepcji zamojskiego OSiR przy ul. królowej Jadwigi 8. Sławomir Tór poinformował o rywalach Padwy, z którymi zespół zagra po przerwie od rozgrywek.
POSŁUCHAJ

Jak do tej pory w II rundzie rozgrywkowej sezonu 2019/2020 żółto – czerwoni rozegrali pięć spotkań, w których odnieśli cztery zwycięstwa. W I -ligowej tabeli na prowadzeniu jest Czuwaj Przemyśl, drugie miejsce zajmuje Legionowo, a trzecie Padwa Zamość, która na swoim koncie zgromadziła 38 punktów.