Praca na basenie dla ratowników wodnych w Tomaszowie Lubelskim

  • 08.02.2021, 12:44 (aktualizacja 12.02.2021, 09:56)
  • Małgorzata Kryk
Praca na basenie dla ratowników wodnych w Tomaszowie Lubelskim Tomasovia OSiR
Od piątku (12.02) otwarte będą baseny, stoki narciarskie i zewnętrzne obiekty sportowe. W Tomaszowie Lubelskim już niebawem mieszkańcy będą mogli skorzystać z basenów i atrakcji wodnych, które dostępne są na nowoczesnej krytej pływalni.

Wszyscy z bazy sportowej będą mogli korzystać w reżimie sanitarnym z zachowaniem dystansu społecznego. O atrakcjach wodnych, jakie czekają na wszystkich sympatyków wody powiedział burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Na krytej pływalni znajduje się także basen dla maluszków i jacuzzi.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Bezpieczeństwa osób pływających i korzystających z atrakcji wodnych będzie strzegło trzech ratowników.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ci, którzy chcieliby pracować na tomaszowskim basenie jako ratownik i posiadają wymagane uprawnienia do pełnienia tej funkcji mogą rozpocząć pracę od zaraz, a więc od najbliższego piątku. Jakie kwalifikacje powinien posiadać każdy ratownik wodny?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Paweł Sobiegraj dodał, że pełnienie zawodu ratownika wodnego to prestiżowa praca w zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pracodawca zapewnia wyposażenie: sprzęt ratowniczy, strój ratownika oraz wodę mineralną.  Pytania na temat podjęcia pracy należy kierować telefonicznie pod numerem: z-ca Prezesa Zarządu WSR: Paweł Sobiegraj tel. 794 748 299. Wymagane dokumenty należy przesłać na adres mailowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wodna Służba Ratownicza zajmuje się szkoleniami z zakresu ratownictwa wodnego oraz prowadzi kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Ci którzy chcieliby zdobyć wymagane uprawnienia mogą zapisać się na takie specjalistyczne szkolenia. Ponadto ratownicy WSR świadczą usługi z zakresu kompleksowej obsługi kąpielisk, pływalni czy parków wodnych. Zespół wykwalifikowanych ratowników wodnych prowadzi także pokazowe szkolenia na imprezach, koloniach i obozach na terenie całej Polski. Więcej informacji na temat Wodnej Służby Ratowniczej [kliknij tutaj]

Kryta pływalnia w Tomaszowie Lubelskim została otworzona w czerwcu 2020 roku i powstała z myślą o osobach, które chcą nauczyć się pływać i korzystać z rekreacji wodnej. W najbliższym czasie powstanie także sekcja pływacka. Jak tylko zdjęte będą kolejne rządowe obostrzenia otworzona będzie także siłownia, która znajduje się na terenie krytej pływalni.

 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe