Czwartek, 21.03.2019

25 lat "Krok za krokiem"

  • 11.09.2017, 12:28 (aktualizacja 11.09.2017 13:35)
  • Joanna Mazurek
25 lat "Krok za krokiem" www.spdn.pl
Zaczęło się ćwierć wieku temu - dziś trudno sobie bez niego wyobrazić wsparcie dla niepełnosprawnych dzieci.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci Niepełnosprawnych w Zamościu obchodził w piątek jubileusz 25 lat swojego istnienia. Uroczystości rozpoczęła Msza św. w katedrze zamojskiej, po której członkowie, podopieczni i sympatycy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu,które prowadzi Ośrodek, a także przedstawiciele władz, spotkali się w Zamojskim Domu Kultury na uroczystej gali. Naszym największym sukcesem jest to, że wciąż mamy dzieci które są radosne, coraz lepiej wykształcony personel i że stale się rozwijamy – podkreśla Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia i dyrektor Ośrodka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Stowarzyszenie ma już sprecyzowane plany na przyszłość.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas gali Prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk, wręczył Marii Król medal „Zasłużony dla Zamościa” .

loadingŁaduję odtwarzacz...

25 lat w działalności to piękny jubileusz – przyznał wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Specjalny list z okazji srebrnego jubileuszu wystosował wojewoda Przemysław Czarnek. Na uroczystości przywiózł go Sebastian Paul, pełnomocnik Wojewody Lubelskiego ds. Młodzieży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegółowe informacje dotyczące działań prowadzonych przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny dla Dzieci Niepełnosprawnych w Zamościu można znaleźć na stronie internetowej www.spdn.pl.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe