Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Wygrana Hetmana

Piłkarze Hetmana w wyjazdowym spotkaniu w sobotę (30.09) pokonali Roztocze Szczebrzeszyn 2:0.

Do przerwy Biało-Zielono-Czerwoni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem po tym jak Damian Wajdyk skierował piłkę głową do swojej bramki. W końcówce drugiej połowy wynik meczu podwyższył Rafał Kycko. Dla Hetmana było to piąte zwycięstwo w obecnym sezonie. Zajmują oni obecnie Vi miejsce z dorobkiem 16 punktów. W kolejnej serii spotkań zmierzą się na własnym boisku z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Spotkanie odbędzie się w sobotę (7.10) o godzinie 15:00 w Zamościu.

W IV ligowej tabeli na prowadzeniu jest Stal Kraśnik, drugie miejsce zajmuje lublinianka Lublin , a trzecie Powiślak Końskowola.

Mocno trzymamy kciuki za naszych zawodników, a na mecz zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej.

Roztocze Szczebrzeszyn – Hetman Zamość 0:2

0:1 Damian Wajdyk (gol samobójczy) 29 minuta

0:2 Rafał Kycko 89 minuta

Roztocze: Hadło – Kornas, B. Mazur, Wajdyk, Czarniecki, Bubiłek, W. Mazur (60′ Wyrostkiewicz), Malec (50′ Rudakow), Klimkiewicz (58′ Daszek), Fediuk, Gałka

Hetman: Skrzypek – Luterek, Żmuda, Kanarek, Gąska, Solecki, Lavruk (87′ Mietlicki), Kupisz (55′ Stefański), Kycko (90′ Omański), Turczyn (69′ Otręba), Paluch

Sędziował: Albert Kędzierski