Środa, 20.02.2019

IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - ZSP Nr 4 w Zamościu 16.02.2018

  • 15.01.2018, 08:18 (aktualizacja 19.02.2018 06:05)
  • Administrator
IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej - ZSP Nr 4 w Zamościu 16.02.2018
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu zaprasza na IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Rosyjskiej, który odbędzie się dnia 16 lutego 2018 roku, o godzinie 9.00.

W najśmielszych oczekiwaniach nie wyobrażaliśmy sobie takiego powodzenia, jakim się cieszy Konkurs Piosenki Rosyjskiej organizowany corocznie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Do czwartej edycji konkursu zgłosiło się 23 wykonawców ze szkól ponadgimnazjalnych i 20 ze szkól gimnazjalnych, w tym 4 zespoły i 4 duety. Spodziewamy się 65 uczniów i 31 nauczycieli – opiekunów. To rekord dotychczasowych konkursów.   

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Wśród tegorocznych wykonawców dominuje repertuar Anny German, Poliny Gagariny, Ałły Pugaczowy, Ani Lorak, Aleksandra Rybaka. Pojawiają się również nowe nazwiska reprezentujące współczesny rosyjski pop, takie jak: Jegor Krid, Walerij Meladze czy Grigorij Leps.        

   Nasza sala gimnastyczna 16 lutego, o godzinie 9.00 zamieni się w salę koncertową, z prawdziwą sceną i przepiękną dekoracją. Zabłysną światła reflektorów i laserów. Zabrzmi i popłynie piękna muzyka rosyjska. Zacznie ją Wiosna i Miłość z filmu Doktor Żywago -  leitmotiv konkursu.

Jury oceniać będzie wykonawców w dwóch kategoriach: szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Konkurs transmitowany będzie na żywo w technologii Live Stream za pomocą portalu Youtube, zaś linki znajdować się będą na szkolnej stronie internetowej i na stronie konkursu. Wszyscy zainteresowani konkursem będą mogli oddać swój głos na najlepszego wykonawcę przez naszą stronę internetową. W ten sposób wyłonimy laureata bądź laureatów nagrody publiczności. Pierwszą nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób do Lwowa, którą ufundowało biuro podróży Quand z Tomaszowa Lubelskiego. Druga nagroda to dron, ufundowany przez firmę Budmat, zaś trzecią nagrodę sponsoruje MZK i jest nią sprzęt muzyczny, który zapewne ucieszy każdego młodego człowieka. Nagroda publiczności to niespodzianka.

Udało nam się pozyskać w tym roku więcej sponsorów, to firma BUDMAT, ZGK, DROGMOST, PGE, MZK, Karczma Góralska, hurtownia Mars i to nie wszystko, rozmowy wciąż trwają. Jak co roku patronat nad konkursem objęli: Lubelski Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk i Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk. Do zacnego grona dołączył jeszcze jeden patron, z którym współpracujemy od dwóch lat: Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie. Reprezentantów spodziewamy się na konkursie, przyjadą specjalnie na nasz konkurs.

Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby zagwarantować wykonawcom jak najwyższy poziom. Będzie nowy sprzęt nagłaśniający, dający wszystkim wykonawcom równe szanse, a w blasku reflektorów i laserów wszyscy wykonawcy poczują się jak gwiazdy. Gwarantujemy ze swojej strony miłą atmosferę, dużo życzliwości i dobra zabawę.

W szkolnej świetlicy do dyspozycji gości będzie kawiarenka, w której można będzie wypić kawę, herbatę albo przegryźć ciasteczko. Stamtąd również można będzie oglądać na żywo zmagania konkursowe. Zapraszamy wszystkich do oglądania na żywo naszego konkursu i głosowania na najlepszego wykonawcę.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          LS

Katolickie Radio Zamość objęło wydarzenie patronatem medialnym.

administrator_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe