Niedziela, 20.01.2019

III Diecezjalny Konkurs Wiedzy Liturgicznej

  • 12.02.2018, 13:34 (aktualizacja 12.02.2018 19:43)
  • Joanna Suszko
III Diecezjalny Konkurs Wiedzy Liturgicznej
Konkurs organizowany jest dla członków Liturgicznej Służby Ołtarza.

Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza naszej diecezji wraz z Wydziałem Nauki i Wychowania Katolickiego oraz Wydziałem Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Zamościu organizują III Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Liturgicznej dla Liturgicznej Służby Ołtarza. Z wiedzą o liturgii zmagać się będą zarówno chłopcy jak i dziewczęta w kilku kategoriach wiekowych, tłumaczy ks. Marcin Jakubiak, diecezjalny duszpasterz LSO.


Tradycyjnie konkurs odbywać się będzie w dwóch etapach.

Nie byłoby konkursu bez nagród, zachęca ks. Marcin Jakubiak.

Zgłoszenia uczestników przyjmują rejonowi duszpasterze Liturgicznej Służby Ołtarza do 13 lutego. Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów, regulamin konkursu oraz zakres zagadnień znajduje się na stronie www.lso.zamojskolubaczowska.pl

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe