Niedziela, 20.01.2019

E-wnioski

  • 7.02.2018, 14:58 (aktualizacja 07.02.2018 15:24)
  • Joanna Mazurek
E-wnioski
Uwaga rolnicy: od tego roku wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich należy składać przez internet.

Służy do tego specjalna aplikacja pod nazwą „eWniosekPlus”, która jest dostępna na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: www.arimr.gov.pl.

Pierwszym krokiem do skorzystania z niej jest zalogowanie się – tłumaczy Marzena Kniaziowska, zastępca kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Zamościu.

Aplikacja jest bardzo przyjazna, intuicyjna – podkreśla Marzena Kniaziowska.

W przypadku wątpliwości, rolnik może poprosić o pomoc doradcę z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego lub zwrócić się o nią bezpośrednio do biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Zamojskie biuro powiatowe ARiMR wraz z Powiatowym Zespołem Doradztwa Rolniczego w Zamościu z siedzibą w Sitnie zapraszają rolników na szkolenia w zakresie poprawnego składania e-wniosku.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa podkreśla, że złożenie wniosku w formie papierowej będzie możliwe jedynie dla tych rolników, którzy nie są w stanie złożyć wniosku w wersji elektronicznej i jednocześnie nie mogą skorzystać z pomocy technicznej zapewnionej przez biuro powiatowe Agencji .

Harmonogram szkoleń w poszczególnych powiatach województwa lubelskiego można znaleźć na stronie Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, w zakładce „szkolenia”.

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe