Niedziela, 20.01.2019

Spółdzielnia Łukasińskiego kończy 60 lat

  • 8.02.2018, 13:49
  • Małgorzata Sobczuk
Spółdzielnia Łukasińskiego kończy 60 lat
Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu w tym roku obchodzi 60-tą rocznicę istnienia.

W związku z tym zarząd placówki postanowił zorganizować uroczyste obchody. Zaplanowano je na 9 lutego o godz. 13:00 w Klubie Batalionowym Jednostki Wojskowej. O wydarzeniu mówi prezes spółdzielni Jerzy Nizioł.


Obchody rozpoczną się o godz. 9:00 od mszy św. w intencji mieszkańców i pracowników w kościele pw. św. Michała Archanioła. Z okazji jubileuszu powstała specjalna publikacja – dodaje Jerzy Nizioł.

Zapraszamy chętnych na koncert Orkiestry Symfonicznej im Karola Namysłowskiego w Zamościu do Klubu Batalionowego, a zainteresowanych historią Spółdzielni Mieszkaniowej Łukasińskiego do wysłuchania „Rozmowy Dnia”.

Małgorzata Sobczuk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe