Niedziela, 20.01.2019

Biłgoraj. Najlepsi mali czytelnicy

  • 9.02.2018, 12:15
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Najlepsi mali czytelnicy
Filia Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju podsumowała miniony rok czytelniczy i nagrodziła najlepszych małych czytelników. Rekordzista przeczytał ponad 360 książek.

Akcję  podsumowała kierownik Filii Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży w Biłgoraju, Alicja Janik-Feduń, która również gorąco zachęca inne dzieci do czytania książek:

Gratulacje i słowa uznania dla dzieci i młodzieży złożyła dyrektor MiPBP w Biłgoraju, Maria Szeliga:

Dzieci, które w 2017 roku przeczytały największą liczbę książek otrzymały od biblioteki drobne upominki oraz dyplomy, jednak jak podkreślają pracownicy biblioteki, dzieci czytają dla przyjemności i z wielkim zaangażowaniem, a nie dla nagród.

Joanna Ferens
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe