Niedziela, 20.01.2019

Dzień Kobiet na ludowo w Starym Bidaczowie

  • 11.02.2018, 20:16 (aktualizacja 14.02.2018 16:15)
  • Joanna Ferens
Dzień Kobiet na ludowo w Starym Bidaczowie
Już po raz drugi w Starym Bidaczowie został zorganizowany (11.02) Dzień Kobiet na ludowo.

W tym roku, ze względu na zbliżający się okres Wielkiego Postu, świętowanie Dnia Kobiet zostało zorganizowane prawie miesiąc wcześniej, o czym informuje dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, Celina Skromak:

Wójt Różyński docenia znaczenie kobiet w życiu społecznym całej Gminy Biłgoraj:

W stronę pań popłynęło wiele pięknych życzeń, m.in. od proboszcza parafii w Starym Bidaczowie, ks. Rudolfa Karasia:

Słowa podziękowań i życzenia składała również dyrektor GOK, Celina Skromak:

Dla wszystkich pań ze specjalnym koncertem wystąpili panowie na co dzień działający w zespołach śpiewaczych z terenu gminy. Jako pierwsi wystąpili panowie z zespołu śpiewaczego ‘Czeremcha’  z Gromady:

Zaprezentował się również Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej:

Ponadto zagrał i zaśpiewał Krzysztof Ruman z Zespołu Śpiewaczego ‘Więź’ z Soli:

Na samym początku ze specjalnym programem artystycznym wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Starym Bidaczowie. Ponadto przed publicznością wystąpił Zespół Śpiewaczy z Bidaczowa i gościnnie Zespół ‘Za Horyzontem’ z Zawadki, a także Kapela Podwórkowa ‘Pawlaki’ z Cieszanowa. Ze specjalnie na tę okoliczność przygotowanym programem wystąpiła również Afrykańska Grupa Kabaretowa z Korczowa. Dzień Kobiet na ludowo zakończyła zabawa taneczna z zespołem ‘Egzotic’.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Zespół Śpiewaczy, Szkołę Podstawową i  Ochotniczą Straż Pożarną ze Starego Bidaczowa, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Wójta Gminy Biłgoraj oraz mieszkańców Starego Bidaczowa.

Joanna Ferens

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe