Środa, 20.02.2019

Jubileusz 60-lecia Spółdzielni Łukasińskiego w Zamościu

  • 13.02.2018, 14:21 (aktualizacja 13.02.2018 14:30)
  • Małgorzata Sobczuk
Jubileusz 60-lecia Spółdzielni Łukasińskiego w Zamościu
60 lat temu powstała w Zamościu Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego. Z tej okazji 9 lutego odbyły się obchody jubileuszowe.

Była msza św. w intencji członków spółdzielni w kościele pw. św. Michała Archanioła, a także podziękowania wszystkim, którzy angażowali się na wielu płaszczyznach w kształt tej placówki.

W Klubie Batalionowym Jednostki Wojskowej doceniono wkład wielu osób w tym m.in. Czesława Pakulniewicza, najstarszego mieszkańca Spółdzielni Mieszkaniowej Łukasińskiego. W rozmowie z Katolickim Radiem Zamość przyznał, że początki tworzenia nie należały do najłatwiejszych.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegaćSpółdzielnia Mieszkaniowa im. Waleriana Łukasińskiego jest największą i najstarszą na Zamojszczyźnie. Za zasługi Złotym Laurem Spółdzielczości nagrodzono Janinę Gąsiorowską, przewodniczącą Zarządu Osiedla Orzeszkowej i Reymonta w Zamościu. Jak przyznała, było to dla niej zaskoczenie i ogromne wyróżnienie.

Refleksją podzielił się prezes SM Łukasińskiego Jerzy Nizioł.


Uroczystość zwieńczył koncert Orkiestry Symfonicznej im Karola Namysłowskiego w Zamościu z udziałem śpiewaczki Niny Nowak.
 

W środę o godz. 8:40 dłuższa relacja z tego wydarzenia, nad którym Katolickie Radio Zamość objęło patronat medialny.

Małgorzata Sobczuk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe