Środa, 20.02.2019

Regionalny konkurs ekonomiczny MÓJ BIZNES SZANSĄ DLA MOJEGO REGIONU

  • 14.02.2018, 10:12 (aktualizacja 26.03.2018 08:37)
  • Administrator
Regionalny konkurs ekonomiczny MÓJ BIZNES SZANSĄ DLA MOJEGO REGIONU
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych czterech powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego do udziału w regionalnym projekcie ekonomicznym „Mój biznes szansą dla mojego regionu”.

Projekt ma formę konkursu i warsztatów:
- I etap szkolny - 06.03.2018 r., godz. 10.00 (w szkole, która zgłosiła uczniów do konkursu),
- II etap powiatowy - 19.03.2018 r., godz. 11.00 (w bibliotece pedagogicznej właściwej dla danego powiatu),
- warsztaty „Ekonomia nie jest trudna” – 23.03.2018 r., godz. 10.00 (w sali konferencyjnej Banku Zachodniego WBK, ul. Partyzantów 12, 22- 400 Zamość),
- finał - 24.04.2018 r., godz. 9.00 (w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu, ul. Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość).

Dwa pierwsze etapy będą przeprowadzone w formie testu. Organizator zakłada, że do finału przejdzie 20 najwyżej ocenionych osób, którzy wraz z opiekunami wezmą udział w warsztatach „Ekonomia nie jest trudna”, przeprowadzonych przez eksperta z BZ WBK (co jest warunkiem przejścia do finału).

W trakcie finału uczniowie będą prezentować, przed komisją konkursową, swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości. Przedstawią pomysł na działalność gospodarczą, która będzie miała szanse na powodzenie i uwzględni specyfikę lokalnego środowiska.

Nagrodami w konkursie są: smartfony, aparat fotograficzny, głośniki mobilne oraz słuchawki bezprzewodowe!!!

Nagrody otrzyma 5 osób z największą liczbą punktów. Dodatkowo zostanie przyznanych 5 wyróżnień.

Regulamin projektu „Mój biznes szansą dla mojego regionu” wraz z załącznikami są dostępne na stronie biblioteki www.bipe.pl , w zakładce konkursy.

Przedsięwzięcie jest dofinansowane ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły w ramach programu „Bank Ambitnej Młodzieży”.

 

Katolickie Radio Zamość objęło projekt patronatem medialnym.

administrator_

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe