Środa, 20.02.2019

Nabór do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu

  • 14.02.2018, 13:11 (aktualizacja 14.02.2018 18:04)
  • Joanna Suszko
Nabór do Katolickiej Szkoły Podstawowej w Zamościu Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. o. Pio w Zamościu/facebook
Ruszają zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019.

Ruszyły zapisy do klas pierwszych Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu. Kandydaci przyjmowani są ze wszystkich obwodów, bez względu na rejon zameldowania. Szkoła Katolicka jest placówką publiczną, a więc bezpłatną. Planuje rozpocząć nowy rok szkolny 2018/2019 z dwiema nowymi pierwszymi klasami. Czym będą się wyróżniać? Wyjaśnia dyrektor szkoły, ks. dr Robert Strus.


Ks. Strus wylicza największe atuty szkoły, a jest ich niemało.

Zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki. Więcej informacji na temat zapisów do szkoły katolickiej w Zamościu w sekretariacie – ul. Sikorskiego 11 w godzinach od 7:30 do 15:30 lub telefonicznie pod numerem 506 086 058. Informacje na temat szkoły także na stronie internetowej www.pio.superszkolna.pl. Warto dodać, że szkoła nie prowadzi rekrutacji przez internet.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe