Środa, 20.02.2019

"Mój biznes szansą dla mojego regionu”

  • 14.02.2018, 13:19 (aktualizacja 14.02.2018 23:04)
  • Joanna Suszko
"Mój biznes szansą dla mojego regionu”
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie.

Biblioteka  Pedagogiczna  w  Zamościu zaprasza uczniów szkół  ponadgimnazjalnych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego,  tomaszowskiego  i  zamojskiego do udziału  regionalnym projekcie ekonomicznym: 'Mój biznes szansą dla mojego regionu”. Projekt ma formę konkursu i warsztatów: -

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Konkurs podzielony został na etap szkolny, który obędzie się 6 marca i etap powiatowy (19 marca). Zgłoszenia do konkursu należy składać do końca lutego.
 
Dwa  pierwsze  etapy  będą  przeprowadzone  w  formie testu.  Organizator  zakłada, że  do finału  przejdzie  20  najwyżej  ocenionych  osób,  którzy  wraz  z opiekunami wezmą udział  w  warsztatach 'Ekonomia nie jest trudna” 23 marca w sali konferencyjnej Banku Zachodniego WBK w Zamościu.

Finał projektu odbędzie się w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu 24 kwietnia. Uczestnicy finału będą musieli zaprezentować, przed komisją konkursową, swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości. Przedstawić pomysł na działalność gospodarczą, która będzie miła szanse na powodzenie i będzie uwzględniała walory lokalnego środowiska.  

Nagrodami w konkursie są: smartfony, aparat fotograficzny, głośniki mobilne oraz słuchawki bezprzewodowe!!!
Nagrody  otrzyma  5  osób  z  największą  liczbą  punktów.
Dodatkowo  zostanie przyznanych 5 wyróżnień.

Regulamin  projektu  'Mój  biznes  szansą  dla  mojego  regionu”  wraz  z  załącznikami są dostępne na stronie biblioteki www.bipe.pl, w zakładce konkursy. Katolickie Radio Zamość objęło projekt patronatem medialnym.

 

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe