Niedziela, 20.01.2019

Które najbezpieczniejsze?

  • 14.02.2018, 14:51
  • Joanna Mazurek
Które najbezpieczniejsze?
Promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym – taki jest cel Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Konkurs organizuje Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Państwową Inspekcją Pracy, a w obecnej edycji także z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Do udziału w nim zaproszone są wszystkie gospodarstwa rolne, także te niewielkie. Na zgłoszenie mają czas jeszcze go końca marca. Warto to zrobić, bo konkurs nie tylko umożliwia właścicielom gospodarstw zaprezentowanie swoich warsztatów pracy i osiągnięć zawodowych i zdobycie cennych nagród, ale także także poddanie gospodarstwa profesjonalnemu audytowi bezpieczeństwa pracy, który przeprowadzą komisje konkursowe. O tym, co będą oceniać komisje, mówi Dorota Kukiełka, główny specjalista w placówce terenowej KRUS w Zamościu.

Tegoroczna edycja konkursu jest już szesnastą. Będzie o co powalczyć.

Honorowym patronatem XVI Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne objął prezydent RP Andrzej Duda. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej www.krus.gov.pl.

 

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe