Czwartek, 21.03.2019

III Festiwal Piosenki Wojskowej

  • 23.02.2018, 09:27 (aktualizacja 23.03.2018 20:33)
  • Administrator
III Festiwal Piosenki Wojskowej
Dyrekcja Technikum oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kilińskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu zaprasza do udziału w III Festiwalu Piosenki Wojskowej.

Pieśni patriotyczne i piosenki wojskowe stanowią piękna lekcję polskiej historii. Potrafią nas wzruszyć do łez i obudzić jakąś szlachetną część naszej natury.  W Polsce powstały wspaniałe piosenki wojskowe, które poprzez pokolenia zagrzewały nas do walki. Piosenki wojskowe były i są symbolem odwagi, męstwa i patriotyzmu.

Mamy nadzieję, że zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, nie zabraknie entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu, co pozwoli nam się spotkać w bardzo licznym gronie. Serdecznie zachęcamy do współzawodnictwa tych, którzy mają ochotę sprawdzić swoje umiejętności wokalne.

Jesteśmy przekonani, że udział w Festiwalu będzie dla Państwa wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi.

 

 

Konkurs odbędzie się 23 marca 2018 r. o godz. 10.00 .

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 marca br.

Rejestracja uczestników od godz. 9.00 do 9.30.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 i wykorzystanie wizerunku w załączeniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału

                                         

        Organizatorzy Festiwalu

administrator_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe