Czwartek, 21.03.2019

Olimpiada Franciszkańskiej Wiedzy

  • 9.03.2018, 12:46 (aktualizacja 09.03.2018 13:19)
  • Łukasz Kot
Olimpiada Franciszkańskiej Wiedzy Łukasz Kot
Bohaterem konkursu był św. Maksymilian Maria Kolbe

Etap diecezjalny XII Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe odbył się w miniony czwartek (08.03.2018 r. ) w Zamościu. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz gimnazjalnych z terenu diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Bohaterem konkursu jest nie przypadkowa postać - zaznacza ojciec Andrzej Zalewski – proboszcz parafii pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny Ojców Franciszkanów w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Młodzież chętnie uczestniczyła w konkursie mimo wysiłku jaki musiała włożyć w przygotowania do niego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ksiądz Stanisław Książek asystent diecezjalny KSM przyjechał na konkurs z trzema uczennicami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Laureatami etapu diecezjalnego XII Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej Wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe zostali: w kategorii Szkoły Ponadgimnazjalne Zuzanna Wnęk z I Liceum Ogólnokształcącego w Biłgoraju, Wioleta Kusiak z Liceum Ogólnokształcącego w Hrubieszowie i Dawid Ziobro z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu. W kategorii Szkoły Gimnazjalne - Piotr Juszczak z Gimnazjum w Hrubieszowie, Jakub Woś z Gimnazjum w Hrubieszowie i Wiktor Wachowicz z Gimnazjum Nr 1 w Zamościu.

Łukasz Kot
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe