Czwartek, 21.03.2019

"Jałmużna Wielkopostna" w Biłgoraju

  • 9.03.2018, 16:40 (aktualizacja 09.03.2018 16:48)
  • Joanna Ferens
"Jałmużna Wielkopostna" w Biłgoraju
Od 14 lutego, czyli od początku Wielkiego Postu trwa ogólnopolska akcja Caritas - "Jałmużna Wielkopostna". Jest to już 23 edycja akcji, zaś aktywnie włącza się w nią również Caritas w regionie biłgorajskim.

Jak podkreśla koordynator Caritas rejonu biłgorajskiego, Mirosław Kita, jest to akcja, dzięki której w tym roku wspierani są szczególnie ludzie starsi:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Biuro Caritas w Biłgoraju ma już wielu swoich podopiecznych, których wspiera na miarę możliwości:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mirosław Kita wyjaśnia również, dlaczego Szkolne Koła Caritas i biuro Caritas w Biłgoraju włączają się w tą akcję:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jałmużnę Wielkopostną można również wesprzeć poprzez wysłanie SMSa z hasłem POMAGAM pod numer 72052 (koszt: 2,46 zł z VAT) lub dokonując wpłaty do tzw. ‘Wirtualnej Skarbonki’, czyli na konto Caritas Polska z dopiskiem ‘Jałmużna Wielkopostna’. Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://jalmuzna.caritas.pl/

Joanna Ferens

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe