Czwartek, 21.03.2019

Biłgoraj. 10-lecie pracowni plastycznej MDK

  • 12.03.2018, 21:56
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. 10-lecie pracowni plastycznej MDK
Jubileuszowe uroczystości 10-lecia działalności pracowni plastycznej odbyły się (11.03) w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.

Zajęcia w pracowni plastycznej odbywają się pod opieką Ireny Oręziak-Kupczak, która w rozmowie nie ukrywa swojej dumy i radości z minionych 10 lat pracy nad młodymi talentami:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pracownia plastyczna to wiele różnorodnych propozycji rozwoju zdolności plastycznych dziecka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do pracowni plastycznej uczęszczają dzieci w różnym wieku, które pracują w grupach w zależności od poziomu zaawansowania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Twórczość plastyczna w niezwykły sposób rozwija młodego człowieka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas jubileuszu można było zobaczyć prezentację prac plastycznych oraz występy artystyczne wychowanków MDK. Nie zabrakło okolicznościowych życzeń i gratulacji oraz tradycyjnego tortu.

Joanna Ferens

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe