Poniedziałek, 21.01.2019

Moja rodzina w Niepodległej - konkurs

  • 11.04.2018, 13:47
  • Ewa Monastyrska
Moja rodzina w Niepodległej - konkurs
Ruszył wojewódzki konkurs literacki dla dzieci i dorosłych na temat "Moja rodzina w Niepodległej"


Moja Rodzina w Niepodległej. Pod takim hasłem 3 kwietnia rozpoczął się wojewódzki konkurs literacki organizowany przez polonostów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim. Konkurs, do którego zachęcają nauczyciele daje możliwość wyboru tematu do opracowania. O szczegółach pierwszego tematu powiedziała organizatorka konkursu, Anna Wolczyk.


Drugi temat literacki przedstawiła Dorota Puźniak, współorganizatorka konkursu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Lubelskim będzie pomagała nie tylko przy zbieraniu prac, ale i w ich ocenianiu.

Konkurs został objęty patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk i Burmistrza Tomaszowa Lubelskiego Wojciecha Żukowskiego. Szczegóły konkursu oraz regulamin na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Lubelskim, Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski a także Lubelskiego Kuratorium Oświaty
 

Ewa Monastyrska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe