Czwartek, 21.03.2019

Msze święte w intencji Katolickiego Radia Zamość

  • 13.04.2018, 16:22
  • Joanna Suszko
Msze święte w intencji Katolickiego Radia Zamość
W kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu w każdy poniedziałek o 18:00.

W tym roku Katolickie Radio Zamość obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Za nami uroczyste obchody okrągłej rocznicy urodzin, ale wciąż chcemy dziękować za naszych radiosłuchaczy, pracowników, i sponsorów, którzy przez dwie dekady wspierali nas i nieustannie są wobec nas życzliwi. Chcemy modlić się za wszystkich, którzy współtworzą diecezjalną rozgłośnię. Systematyczną modlitwę podejmujemy od uroczystości Zwiastowania NMP - tłumaczy ks. Sylwester Zwolak, dyrektor radia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że transmisje Mszy św. w intencji naszego radia w każdy poniedziałek o godz. 18:00 w kościele pw. św. Brata Alberta w Zamościu.

Joanna Suszko
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe