Czwartek, 21.03.2019

Stop śmieci! Jedź bezpiecznie!

  • 12.04.2018, 23:56
  • Ewa Monastyrska
Stop śmieci! Jedź bezpiecznie!
18 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się bezpłatne szkolenie a także inscenizacja dotycząca bezpieczeństwa na drogach

Co się dzieje, gdy kierowca spowoduje wypadek? Jak udzielić pierwszej pomocy? Jak wygląda rozcinanie auta po wypadku? Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do udziału w szkoleniu dla młodych kierowców i nie tylko. Szkolenie odbędzie się 18 kwietnia, w środę, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Warsztaty pt Stop śmierci! Jedź bezpiecznie! rozpocznie się o godzinie 16 inscenizacją wypadku oraz akcji ratunkowej a następnie zostanie przeprowadzone szkolenie przez straż pożarną, policję, prokuratora oraz psychologa. Wstęp wolny. Szczegóły szkolenia znajdą Państwo na plakatach a także na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Ewa Monastyrska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe