Czwartek, 21.03.2019

Biłgoraj. Zawodowy strzał w 10!

  • 13.04.2018, 21:22
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Zawodowy strzał w 10!
Ok. 2 tysięcy osób wzięło udział w Targach Wiedzy "Zawodowy strzał w 10!", które odbyły się (13.04) w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Jak podkreśla w rozmowie dyrektor ZSBiO, Stanisław Sitarz, targi mają na celu przede wszystkim zachęcić młodzież do kształcenia zawodowego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Swoimi wrażeniami z pobytu na targach podzielili się uczniowie trzecich klas gimnazjum, którzy już za trzy miesiące staną przed wyborem dalszej drogi kształcenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podobne targi odbyły się również w Zamościu, Hrubieszowie, Tomaszowie Lubelskim i Zwierzyńcu. Organizatorem wydarzenia było Kuratorium Oświaty w Lublinie, oraz szkoły średnie z Powiatu Biłgorajskiego, mające w swojej ofercie edukacyjnej kształcenie zawodowe.

Joanna Ferens

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe