Środa, 20.02.2019

Roztoczański Rowerowy Rajd „Niepodległości” - Green-Velo 2018

  • 9.05.2018, 13:13 (aktualizacja 09.05.2018 13:50)
  • Alicja Magura
 Roztoczański Rowerowy Rajd „Niepodległości” - Green-Velo 2018
11 maja upływa termin zapisów prowadzonych na rajd rowerowy organizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie.

IV Roztoczański Rowerowy Rajd „Niepodległości” - Green-Velo 2018 przejedzie drogami powiatu lubaczowskiego 26 maja b.r. Tegoroczna edycja odbywać się będzie pod hasłem „100-lecie niepodległości Polski-rajd dla niepodległej”. Do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu zaprasza Wiesław Huk, wicestarosta powiatu lubaczowskiego.

Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać
Postaw na spokój - wybierz OC  na którym możesz polegać

Wyznaczona trasa z racji upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości ,w sposób szczególny będzie wiązać się z miejscami, w których Polacy walczyli i przelali krew za ojczyznę – dodaje wicestarosta.

Całkowita długość trasy, którą będą mieli do pokonania uczestnicy rajdu wynosi 73 km. Dlatego też warto odpowiednio przygotować się do tego przedsięwzięcia.

Roztoczański Rowerowy Rajd „Niepodległości” - Green-Velo 2018 ma nie tylko charakter patriotyczny, ale również rekreacyjny, który łączy sport z edukacją.

Szczegółowe informacje oraz regulamin rajdu dostępne są na stronie: http://www.rajd.powiatlubaczowski.pl/

Alicja Magura

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe