Czwartek, 21.03.2019

Ewa Chotomska w Lubaczowie

  • 16.04.2018, 01:27
  • Alicja Magura
Ewa Chotomska w Lubaczowie Alicja Magura
Ciotka Klotka z telewizyjnego „Tik-Taka” odwiedziła Lubaczów.

Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie na spotkanie z dziećmi przyjechała (12.04) Ewa Chotomska. To wybitna pisarka i autorka wielu książek i wierszy dla dzieci, scenarzystka programów telewizyjnych (Tik-Tak, Fasola, Domowe przedszkole, Młynek) znana starszemu pokoleniu jako Ciotka Klotka z telewizyjnego Tik-Taka. Choć dla najmłodszych, którzy mieli okazję się z nią spotkać była z pewnością zagadkową postacią, to jak się okazało jej wiersze oraz utwory są ponadczasowe i dobrze znane.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas spotkania autorskiego, pisarka przedstawiała swoją twórczość i dzieliła się z wyjątkową publicznością różnymi ciekawostkami z własnego życia. Jakie wrażenie zrobiły na Ewie Chotomskiej lubaczowskie dzieciaki? O tym mówiła w rozmowie z Alicją Magurą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W trakcie wizyty zaproszonego gościa królowały zagadki, rymowanki, muzyka, piosenki oraz ruch. Jak podkreślała Ewa Chotomska taka forma spotkań najbardziej odpowiada dzieciakom.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bożena Strojna-Gorlach, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaczowie, która wraz z uczniami klasy II b przybyła do MBP w Lubaczowie, nie kryła zadowolenia z przebiegu spotkania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie uczestnicy spotkania mogli zakupić książki i płyty autorstwa Ewy Chotomskiej,  otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Alicja Magura

Zdjęcia (17)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe