Czwartek, 21.03.2019

VI edycja konkursu “Chłopcy Malowani”

  • 16.04.2018, 09:51 (aktualizacja 16.04.2018 10:14)
  • Anna Niderla-Kudach
VI edycja konkursu “Chłopcy Malowani”
Pieśni patriotyczne, żołnierskie, wojskowe w nowych, autorskich aranżacjach zabrzmią już niebawem na scenie Klubu Batalionowego w Zamościu. Odbędzie się tam VI Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej “Chłopcy Malowani”.

Chodzi nam przede wszystkim o rozwijaniu w młodzieży postawy kultury i poszanowania wartości - mówi Aleksandra Szeląg koordynatorka konkursu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs jest adresowany do młodzieży w wieku od 10-16 lat. Jak zapewniają organizatorzy z roku na rok zainteresowanie wzrasta i przybywa uczestników.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy są zaproszeni do prezentacji repertuaru we własnych aranżacjach – mówi druga z koordynatorek, Joanna Remień:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gala konkursowa odbędzie się 24 kwietnia w Klubie Batalionowym (ul. Piłsudskiego 36) w Zamościu. Rozpocznie się o godz. 10.00.

KRZ objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Anna Niderla-Kudach
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe