Czwartek, 21.03.2019

Mój biznes szansą dla mojego regionu - finał konkursu

  • 16.04.2018, 10:14 (aktualizacja 16.04.2018 10:17)
  • Anna Niderla-Kudach
Mój biznes szansą dla mojego regionu - finał konkursu
24 kwietnia o godz. 9.00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu odbędzie się ostatni etap konkursu.

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprosiła uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego do udziału regionalnym projekcie ekonomicznym: „Mój biznes szansą dla mojego regionu”. Projekt ma formę konkursu i przebiega etapowo. 24 kwietnia o godz. 9.00 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu odbędzie się ostatni etap. Weźmie w nim udział 20 uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów w II etapie i uczestniczyli w warsztatach „Ekonomia nie jest trudna”.

 

W trakcie finału uczniowie będą prezentować, przed komisją konkursową, swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości. Przedstawią pomysł na działalność gospodarczą, która będzie miała szanse na powodzenie i uwzględni specyfikę lokalnego środowiska – mówi Dorota Mach, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagrodami w konkursie są: smartfony, głośniki mobilne oraz słuchawki bezprzewodowe.

 

Przedsięwzięcie jest dofinansowane ze środków Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły w ramach programu „Bank Ambitnej Młodzieży”.

KRZ objęło projekt patronatem medialnym.

Anna Niderla-Kudach
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe