Środa, 20.03.2019

Wyniki policyjnych akcji

  • 16.04.2018, 10:53
  • Małgorzata Kryk
Wyniki policyjnych akcji
Komenda Miejska Wojewódzka w Lublinie informuje, że minionego weekendu, od piątku do niedzieli (13.04 - 15.04) w naszym województwie doszło do 16 wypadków i 145 kolizji, w wyniku których 19 osób zostało rannych, a 2 osoby zginęły. Ponadto zatrzymano 49 nietrzeźwych kierowców.

Na terenie powiatu zamojskiego w czwartek (12.04) mundurowi Wydziału Ruchu Drogowego w ramach akcji „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego" czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu, a szczególnie pieszych. Więcej o czwartkowej akcji poinformowała asp. Dorota Krukowska – Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Za jakie wykroczenia zostali ukarani piesi i rowerzyści?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Natomiast w piątek (13.04) na terenie całego województwa lubelskiego prowadzona była akcja "Bus”, której celem była kontrola bezpieczeństwa pasażerów. Skontrolowano ponad 60 busów, a wyniki akcji nie wzbudziły zastrzeżeń.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach, szczególnie w miejscach, gdzie ruch jest wzmożony.


 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe