Środa, 20.03.2019

Oficjalne Otwarcie Parkour Parku w Zamościu

  • 16.04.2018, 12:31 (aktualizacja 16.04.2018 14:25)
  • Małgorzata Kryk
Oficjalne Otwarcie Parkour Parku w Zamościu
Na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 3 im. Armii Krajowej przy ul. Jana Zamoyskiego 62 w Zamościu znajduje się nowoczesny park parkour o powierzchni 260 m2, który został wyposażony w specjalistyczne ścianki, drążki, podesty, poręcze oraz murki. Oficjalne Otwarcie Parkour Parku odbędzie się w najbliższy piątek (20.04) o godz. 16:00.

Aktywność fizyczna parkour pochodzi z Francji i polega na pokonywaniu przeszkód stojących na drodze w jak najprostszy i najszybszy sposób.  Zamojski Parkour w Zamościu cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego dla bezpieczeństwa nawierzchnia parku została wykonana z mat gumowych przerostowych. W piętek (20.04) o godz. 16:00 wszyscy zainteresowani będę mogli wziąć udział w wolnym treningu z członkami grupy Stunt Movements, którzy poprowadzą warsztaty parkour dla dzieci i młodzieży. Dla osób w wieku poniżej 16 lat, które zechcą wziąć udział w warsztatach będzie wymagane podpisanie zgody od rodzica lub opiekuna prawnego.

PROGRAM

1. Oficjalne Otwarcie Parkour Parku
2. Pokaz grupy Stunt Movements
3. Warsztaty Parkour
4. Wolny trening z członkami grupy Stunt Movements


START GODZINA 16:00 !!! WIDZIMY SIĘ NA MIEJSCU !!!

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe