Czwartek, 21.03.2019

140 osób w biblijnym maratonie

  • 16.04.2018, 21:26
  • Ewa Monastyrska
140 osób w biblijnym maratonie
16 kwietnia w Tomaszowie Lubelskim odbył się maraton biblijny w którym wzięło udział 140 mieszkańców Tomaszowa

II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego rozpoczęliśmy Tydzień Biblijny. Z tej okazji w parafii pw Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Tomaszowie Lubelskim 16 kwietnia odbył się maraton biblijny, podczas którego 140 osób czytało przez cały dzień 4 księgi Starego Testamentu. Proboszcz parafii, ks. prał. Czesław Grzyb przyznał, że podziwia odwagę osób czytających publicznie Pismo Święte.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wśród czytających był także dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim, Jarosław Korzeń, który przyznał, że Stary Testament nie jest łatwą częścią Pisma Świętego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci i młodzież, które czytały Pismo Święte podczas maratonu biblijnego stwierdziły, że jest to dla nich prawdziwy zaszczyt.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie uczestnicy otrzymali certyfikaty a także wspólnie podzielili czekoladowy tort, który według ks. prał. Czesława Grzyba także miał stać się elementem jednoczącym mieszkańców Tomaszowa. Przypomnijmy, że maraton biblijny w Tomaszowie Lubelskim odbył się już po raz czwarty. 

Ewa Monastyrska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe