Środa, 20.02.2019

Biłgoraj. Przyjdź Duchu Święty!

  • 16.04.2018, 22:32 (aktualizacja 23.04.2018 11:30)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Przyjdź Duchu Święty!
79 uczniów klas trzecich gimnazjum otrzymało (16.04) w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju sakrament bierzmowania zwany również Sakramentem Dojrzałości Chrześcijańskiej.

Uroczystościom przewodniczył pasterz naszej diecezji ks. bp Marian Rojek, którego powitali rodzice bierzmowanych, jednocześnie prosząc go o udzielenie młodzieży tego sakramentu:

Ksiądz Biskup w homilii zwrócił uwagę na siedem uczynków miłosierdzia wskazanych przez młodych ludzi, według nich niezbędnych w dzisiejszych czasach:

Na zakończenie młodzież podziękowała Księdzu Biskupowi i wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tego wyjątkowego dnia:

Uroczystość zakończyła się pamiątkową fotografią z Księdzem Biskupem.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe