Czwartek, 21.03.2019

Motocykliści pojadą do Radecznicy

  • 20.04.2018, 11:31 (aktualizacja 23.04.2018 13:35)
  • Małgorzata Kryk
Motocykliści pojadą do Radecznicy
Motocykliści z Zamojszczyzny jak co roku hucznie rozpoczną sezon 2018. W samo południe o godz. 12.00 w sobotę (28.04) spotkają się na zamojskim Rynku Wielkim, skąd o godz. 13.00 wyruszą do Radecznicy.

Miłośników jednośladów przybywa, dlatego tego dnia mieszkańcy Zamościa oraz turyści będą mogli zobaczyć motocykle, począwszy od strych, odrestaurowanych, zabytkowych skończywszy na nowoczesnych typu ścigacze. Następnie o godz. 13.00 motocykliści pojadą do Radecznicy. Bedzie to " VII Pielgrzymkowe Rozpoczęcie Sezonu". O przygodzie z motocyklami opowiedziała Violetta Muszyńska, pasjonatka motoryzacji oraz współzałożycielka i prezes Grupy Motocyklowej Perkun.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Violetta Muszyńska dodała, że w motocyklu, którym aktualnie jeździ zakochała się od pierwszego wejrzenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem Violetty Muszyńskiej, my mieszkańcy Zamojszczyzny, często nie doceniamy jakie piękne miejsca mamy w okolicy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakie miejsca warto zobaczyć z poziomu motocykla na Roztoczu?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Violetta Muszyńska na motocyklu do tej pory przejechała mnóstwo kilometrów, które można liczyć już w tysiącach.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak będzie wyglądał program sobotniego motocyklowego rozpoczęcia sezonu?

loadingŁaduję odtwarzacz...


VII Pielgrzymkowe Rozpoczęcie Sezonu to także uroczyste poświecenie motocykli.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdaniem Violetty Muszyńskiej Radecznica to miejsce niepowtarzalne, które zrzesza setki motocyklistów nie tylko z Polski.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Motocykliści to środowisko osób o dobrych sercach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Violetta Muszyńska zwróciła uwagę, że w życiu każdego człowieka ważny jest wymiar duchowy, który można połączyć z hobby.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Motocykliści starają się organizować zjazdy cyklicznie, jednak frekwencja środowiska motocyklowego uzależniona jest zazwyczaj od pogody.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do uczestnictwa w VII Pielgrzymkowym Rozpoczęciu Sezonu do Radecznicy serdecznie zapraszają organizatorzy– Grupa Motocyklowa „Perkun”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Fani motoryzacji w jednym z pobliskich barów, który znajduje się na zamojskim Rynku Wielkim będą mogli bezpłatnie napić się gorącej herbaty i kawy. Do uczestnictwa w " VII Pielgrzymkowym Rozpoczęciu Sezonu" do Radecznicy serdecznie zapraszają organizatorzy– Grupa Motocyklowa „Perkun”.

Więcej j o motoryzacji, zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o zbliżającym się spotkaniu sympatyków dwóch kółek usłyszymy w audycji "Rozmowa dnia" w najbliższa środę (25.04) o godz.11.15 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Violetta Muszyńska, współzałożycielka i prezes Grupy Motocyklowej „Perkun”.

                                       Wszystkich motocyklistów, członków Grupy„Perkun” i inie tylko zapraszamy serdecznie w uroczystym rozpoczęciu sezonu 2018   

 


 

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe