Poniedziałek, 21.01.2019

Biłgoraj. Kurs karate z senseiem Kwiecińskim

  • 28.04.2018, 13:54 (aktualizacja 28.04.2018 13:57)
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Kurs karate z senseiem Kwiecińskim
Na hali OSiR w Biłgoraju odbył się (28.04) Regionalny Kurs Mistrzowski Karate Tradycyjnego, który poprowadził sensei Włodzimierz Kwieciński posiadający stopień mistrzowski 8 dan, pionier i prekursor karate tradycyjnego w Polsce.

Włodzimierz Kwieciński w rozmowie wyjaśnia, co sprawia, że karate zajmuje go już od ponad 40 lat:

Kurs mistrzowski pozwala poszerzyć wiedzę i umiejętności i jest skierowany do osób posiadających min. niebieski pas:

Drugą część wydarzenia stanowił trening otwarty, w którym wzięło udział ponad 300 osób:

Podsumowaniem dnia był Finał Polskiej Ligi Karate, będący niejako ‘przepustką’ na mistrzostwa Europy, które odbędą się 1 czerwca br. w obiekcie Ergo Arena w Gdańsku:

W zorganizowanym przez Polski i Lubelski  Związek Karate Tradycyjnego  kursie wzięło udział pond 100 osób z całej Polski.

Włodzimierz Kwiecińskie jest uznanym autorytetem w dziedzinie japońskiego buda i karate tradycyjnego w Polsce i na świecie. Przez 20 lat był uczniem senseia Hidetaki Nishiyamy, założyciela i pierwszego prezesa Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego i współzałożyciela Japan Karate Association. Jest założycielem i Prezesem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, pełni również funkcję Prezydenta Światowej Federacji Karate Tradycyjnego z siedzibą w Genewie.

Joanna Ferens

Zdjęcia (28)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe