Poniedziałek, 21.01.2019

Pełno(s)prawni

  • 8.05.2018, 11:02 (aktualizacja 08.05.2018 11:05)
  • Małgorzata Kryk
Pełno(s)prawni
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Krok za Krokiem w Zamościu jutro (09.05) na płycie Rynku Wielkiego w godz. 10.00– 12.00 zorganizuje imprezę sportową pod nazwą „Pełno(s)prawni”. Wydarzenie wpisuje się w obchody niedawno obchodzonego Europejskiego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Podopieczni Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu rozegrają m.in. mecz siatkówki na siedząco, a ich rywalem będą reprezentanci Urzędu Miasta Zamość.W trakcie wydarzenia na płycie Rynku Wielkiego wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z zasadami gry w boccie. O procesie treningowym więcej powiedział Ireneusz Klimek, prezes Aktywnego Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych „Krok za Krokiem” w Zamościu. a także jeden z trenerów Polskiej kadry Boccia.

Jutro Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu podpisze także umowę dotycząca współpracy z Fundacją KS Hetman Zamość.Na Rynku Wielkim publiczności zaprezentowane będą także akrobacje z piłką nożną, czyli pokaz freestyl football.

 

Małgorzata Kryk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe