Poniedziałek, 21.01.2019

Krewki Piłkarz po raz drugi w Lubaczowie

  • 15.05.2018, 09:24 (aktualizacja 15.05.2018 17:12)
  • Alicja Magura
Krewki Piłkarz po raz drugi w Lubaczowie
Na Orliku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie zaparkował (12.05) Krwiobus.

Tego dnia piłkarze, trenerzy, rodzice młodych piłkarzy oraz wszyscy zainteresowani niesieniem pomocy mogli oddać krew, dzieląc się tym samym najcenniejszym lekiem. Jak informuje Rafał Dudzic, menadżer Football Academy Lubaczów, sobotnia zbiórka krwi to część ogólnopolskiej akcji, w którą włączają się miłośnicy piłki nożnej.

Krewki Piłkarz w Lubaczowie to nie tylko pobór krwi, ale również wspaniały piknik rodzinny podczas, którego najmłodsi mogli cieszyć się licznymi atrakcjami oraz czasem spędzonego z rodzicami.

Akcja poboru krwi zorganizowana przez Football Academy ma również wesprzeć akcje organizowaną przez lubaczowski klub HDK „Krwinka”, której celem jest zebranie 100 l krwi na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

Alicja Magura

Zdjęcia (22)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe