Poniedziałek, 21.01.2019

Leśny Bieg do Źródeł- trwają zapisy

  • 15.05.2018, 11:50
  • Alicja Magura
Leśny Bieg do Źródeł- trwają zapisy
Już po raz trzeci, w najbliższą niedzielę (20.05) w Nowinach Horynieckich odbędzie się Leśny Bieg do Źródeł. Tegoroczna edycja w sposób szczególny ma upamiętnić 100. Rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nadleśnictwo Lubaczów wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Nowin Horynieckich, Parafią Rzymsko – Katolicką w Horyńcu – Zdroju oraz Gminą Horyniec – Zdrój serdecznie zapraszają do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Więcej szczegółów przedstawiła Małgorzata Kolczak, Specjalista ds. Ochrony Lasu i Edukacji Leśnej w Nadleśnictwie Lubaczów.

Wszystkich tych, którzy chcą aktywnie spędzić najbliższą niedzielę zachęcamy do zapisów, które prowadzone są jeszcze przez dwa dni.

Osoby zainteresowane udziałem, które nie zdążą zapisać się za pośrednictwem strony internetowej mogą tego dokonać również w Biurze Zawodów.

Patronat honorowy nad  „III Leśnym Biegiem do Źródeł” objął J.E Biskup Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

 

Alicja Magura

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe