Poniedziałek, 21.01.2019

Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali

  • 17.05.2018, 12:17 (aktualizacja 17.05.2018 12:31)
  • Łukasz Kot
Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali Łukasz Kot
W konferencji udział bierze około 30 dyrektorów szpitali

Regionalna Konferencja Polskiej Federacji Szpitali odbywa się (17.05) w Hotelu Artis w Sitańcu. Eksperci i specjaliści w dziedzinie ochrony zdrowia przedstawiają problematykę funkcjonowania sieci szpitali, e-zdrowia i zagadnień związanych z RODO.

W konferencji udział bierze około 30 dyrektorów szpitali uniwersyteckich, wojewódzkich, powiatowych i specjalistycznych. Wśród referentów znaleźli się przedstawiciele Narodowego Funduszu Zdrowia, Najwyższej Izby Kontroli, Urzędu wojewódzkiego i Urzędu marszałkowskiego który reprezentuje Arkadiusz Bratkowski członek zarządu Województwa lubelskiego, koordynator służby zdrowia z jego ramienia.

Kulminacyjnym punktem konferencji będzie panel dyskusyjny pt. ,,Siec szpitali – pierwsze oceny” w którym będą uczestniczyć parlamentarzyści, samorządowcy oraz dyrektorzy szpitali. Konferencja to także możliwość pochwalenia się osiągnięciami danych jednostek medycznych.

Mówił Mariusz Paszko prezes Zamojskiego Szpitala Niepublicznego S.p z.o.o, współorganizatora konferencji.

 

 

Łukasz Kot

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe