Sobota, 23.03.2019

Konkurs dla OSP

  • 10.08.2018, 06:06
  • Joanna Mazurek
Konkurs dla OSP
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa docenia strażaków-ochotników. Od początku czerwca instytucja zaprasza ich do udziału w konkursie pod hasłem „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi”.

Celem konkursu jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin – wyjaśnia Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego Oddziału Regionalnego Agencji i tłumaczy na czym polega zadanie konkursowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Konkurs składa się z dwóch etapów: wojewódzkiego i ogólnopolskiego. W pierwszym jury powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR wyłoni 5 najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego. Prezentacja oceniona przez Oddział Regionalny najwyżej, weźmie udział w drugim etapie, w którym na fejsbukowym profilu ARiMR odbędzie się publiczne głosowanie. Jednostka OSP, której projekt zgromadzi najwięcej głosów otrzyma defibrylator AED. Nagrodą za zajęcie II miejsca będzie zestaw treningowy składający się z fantoma i defibrylatora, a zdobywca III miejsca otrzyma pilarkę spalinową.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace konkursowe do etapu wojewódzkiego można przesyłać jeszcze do 15 sierpnia 2018 r. na adres właściwego Oddziału Regionalnego Agencji.

 

 

Joanna Mazurek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe