Poniedziałek, 21.01.2019

Kilometry Caritas - złotówka do złotówki

  • 14.06.2018, 08:00 (aktualizacja 14.06.2018 08:22)
  • Małgorzata Sobczuk
Kilometry Caritas - złotówka do złotówki
Złotówka do złotówki dla potrzebujących. Po raz kolejny w ogólnopolską akcję „Kilometry Caritas” włącza się nasz diecezjalny oddział zamojsko-lubaczowski.

O mierzeniu dobra w kilometrach tłumaczy Aneta Tryniecka, diecezjalny koordynator wolontariatu Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.


Celem kampanii jest zebranie jak największej ilości monet 1 złotowych, układając z nich kilometry. Zadanie jest o tyle trudne, że należy ułożyć je jedna obok drugiej, by potem można było je zmierzyć. Nie brakuje też wolontariuszy, którzy chętnie angażują się w zbiórki dla podopiecznych naszego diecezjalnego Caritasu.

Akcja „Kilometry Caritas” będzie prowadzona przez wolontariuszy 17 czerwca w parafiach. Więcej na plakacie i stronie internetowej www.kilometry.caritas.pl

Małgorzata Sobczuk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe