Poniedziałek, 21.01.2019

Między Nami Sąsiadami

  • 11.06.2018, 07:43
  • Ewa Monastyrska
Między Nami Sąsiadami
10 czerwca społeczność Huty Tarnawackiej (gm. Tarnawatka) zorganizowała festyn Między Nami Sąsiadami

Czy sąsiedzi mogą żyć w zgodzie? Oczywiście, że tak i przekonali się o tym mieszkańcy Huty Tarnawackiej, którzy zorganizowali festyn pod hasłem Między Nami Sąsiadami. Jak zapewnili organizatorzy, wydarzenie to miało zintegrować społeczność gminy Tarnawatka


Wójt gminy Tarnawatka, Piotr Pasieczny, zdradził, że poza bliskimi sąsiadami, na wydarzeniiu można było spotkać także sąsiadów zza granicy.

Najmłodsi uczestnicy wydarzenia, uczennice Szkoły Podstawowej w Hucie Tarnawackiej nie kryły zadowolenia z możliwości wspólnej zabawy.

Wójt Piotr Pasieczny stwierdził, że ma nadzieję, iż ta impreza na stałe wpisze się w kalendarz imprez Huty Tarnawackiej.

Ewa Monastyrska

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe